GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Vaser 7095127

nr 709 5127

Vaser

1-par + 2st tallrikar, tallrikar Kina KangHsi, höjd: , 21 + , diameter: 16-21

Kondition: vaser med skador, nagg

Utrop:

700 kr

Såld:

700 kr

måndag 15 augusti 2011
kl 19:29:21